Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,494
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, pazar günü gerçekleşen Dolunay, sizi arkadaşlar, kardeşler gibi yakın çevrenizle ilgili konularda sonuçlanmalara sevk edebilir. Bir süredir bu alanlarda süregelen kopukluklar bir düzene girebileceği gibi, yakın çevrenizle iletişim içinde olmak, onlardan destek almak, ortak planlar yapmak adına enerjiler destekleyici olacak.

Yay burcu bu hafta

Bu hafta pazartesi ve çarşamba günleri arası ev ve aile konuları sizin için öne çıkıyor. Ev ile iş arasında dengeyi kurmak, ailenize daha fazla vakit ayırmak veya yuvanızla ilgili kararlar almak, daha önce aldığınız kararları artık uygulamaya geçirmek söz konusu olabilecek.

Perşembe gününden itibaren daha çok ilişkilere dönük olacak zihniniz, duygusal konularda daha aktif ve cesur olmanıza neden olabilir. Düşünmeden hareket etmemelisiniz. 

Bu hafta ikili ilişkilerinize özellikle hafta ortasından itibaren daha fazla yönelmek, üzerinde düşünme eğilimleriniz fazla. Ama meseleleri büyütmeden ve karşı tarafla empati kurarak sonuçlandırmaya yönelik olmak önemli olacak.

Cuma gününden itibaren hafta sonu boyunca sağlığınıza özellikle boğaz bölgenize dikkat etmelisiniz. Hafta sonu boğaz enfeksiyonlarına ve beslenme kaynaklı sorunlara eğilimli olacaksınız ki, tedbirli olmakta fayda var. Hafta sonu ağır gıdalardan uzak durun. 

Sevgili Yaylar, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat