Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcunun 2016'da aşk hayatı nasıl olacak?

2,869
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcunun 2016'da aşk hayatı nasıl olacak?

Ocak ayında Merkür ve Jüpiter gerilemeleri vurgulu olacak. Bu iki gezegenin enerjilerini içe çevirmeleri ile kişisel alanlarınız ve aşk konularında eski ilişkiler, eski aşklar, unuttuğunuz veya uzun süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşmalar, yarım kalmış konu ve kişilerin aniden önünüze çıkması söz konusu olabilir. Geçmişten gelen tüm bu haberler, karşılaşmalar veya tesadüfler Merkür gerilemesinin biteceği 25 Ocak'tan sonra bakışınızın veya hislerinizin değişmesi ile başlangıçtaki önemini yitirecek. Bu nedenle Ocak'taki puslu ve belirsizlik veren enerjileri olumlu ya da olumsuz açıdan abartmayın, bunlara herhangi bir anlam yüklemeyin. Net kararlar almak için  doğru bir zamanda değilsiniz.

Yılın hemen başında 25 Ocak ile 20 Şubat'a kadar olan döngüde öncesinde duran ve ilerlemeyen iletişim, çevrenizle olan kontaklar Merkür'ün düzelmesi ile hız kazanarak, daha aktif ve ilişkilerde net karar ve adımlar içine girmenizi sağlayacaktır. 

20 Şubat'tan itibaren Mars'ın neredeyse yılın ortasına kadar konaklayacağı alana geçip, burç değiştirmesi ile süre gelen ilişkiler, sizin ilişkileri algılama ve ele alma biçiminiz daha gergin ve iç öfkelere yönelik olurken, bu yılın ilk yarısı aşk ve ilişkiler açısından sert kararlar alabilir, şartları zorlama eğilimine geçebilirsiniz. Özellikle 20 Şubat ile 17 Nisan arasında sizi yoran bir ilişkinizi aniden kesebilirsiniz. Şubat ile birlikte beraberliklerinizde özgürleşecek, yük ve sorumluluklarınzıdan uzaklaşacaksınız. Bu bakış açısı aşk ve ilişkiler açısından yılın ana temasını oluşturuyor. Bu etki sosyal alanlarınız ve arkadaşlık ilişkileriniz açısından da vurgulu.

2016 yılında kalender olmak, öylesine bir ilişkiyi sürdürmek size göre olmayacak. Beraberliklerinizde yön belirleyici ve dominant tarafınız bir anlamda ortaya çıkacak. Bu durum özellikle 20 Şubat'la birlikte Temmuz ayına kadar akti. Yıl boyunca üstünkörü bir ilişki yaşamak size göre olmayacak. Artan sorumluluk ve iş yükleriniz beraberliklerinizde de beklentilerinizi yükseltiyor. Ne istediğinizi daha net bilir hale geleceksiniz.

2016'da Nisan ayında etkin olacak 4 gezegenin aynı süreçte gerilemesi ve öncesinde Mart ayındaki tutulmalar, karar verirken veya adım atarken Mart ve Nisan aylarında, özellikle 17 Nisan'dan itibaren şartları zorlamadan ve ilişkilerde durumları sakin ve esnek ele almak gerekliliğini vurguluyor. Mayıs ayında Venüs'ün etkileri aşk ve ilişkiler alanınızda hareketli zamanlara işaret ediyor. Ancak bunlar yüzeysel olabilir. Bir beraberlik yaşasanız da daha sonrasında duygularınız değişebilir.

2016'da bekar Yaylar için Mayıs, Haziran ve özellikle Ağustos ayları hareketli zamanlara işaret ediyor. Ağustos ayında eğitim, kişisel gelişim programı veya yolculuk, bir tatil vasıtasıyla tanışacağınız biri sizi etkileyebilir. Ağustos boyunca ilginç ve farklı bir beraberlik yaşamak, yabancı kültürden birinden etkilenebilir veya farklı inanç veya bakış açısına sahip birine karşı ani gelişen bir duygu hissedebilirsiniz. Kadın Yay burcu için çocuk sahibi olma düşüncesi varsa, 2016 yılında Nisan ve Haziran aylarında bebek bekleme, hamilelik potansiyeli yüksek.

20 Eylül'den itibaren burcunuza geçmiş olacak Mars enerjisi sizi aktif, sosyal kılarken, yılın ilk yarısından beri üzerinizde hakim olan içe dönük enerjilerden çıkarıyor. Özellikle erkek Yay burçlarının 2016 sonbaharından itibaren karşı cins ile etkileşimleri artıyor. Devam eden birliktelik ve evlilik adına ise Eylül'ün ikinci yarısından itibaren Kasım ayına kadar olan dönemde monotonluktan uzak ve hareketli bir ilişki arzusu olacak. Eşiniz veya partneriniz ile sıradışı programlar yapabilirsiniz.

Flörte ve ilişkileriniz de sıradışı deneyimler yaşamaya dönük olduğunuz sonbaharla birlikte bu bakış açısına uymayan, eşiniz, partneriz veya sevgilinize karşı kendi isteklerinizi diretmek söz konusu. Özellikle uzun süreli ilişkiler yaşayan Yaylar için bu durum çevreniz tarafında şaşkınlıkla izlenen kopmalara neden olabilir. Bu yıl bekar Yaylar için evlilik veya ilişki alanlarının vurgulanmasından ziyade kendi iç dengelerini, beklentileriniz oturtma zamanı. Eğer bir Yay ile beraberseniz 2016'da onu herhangi bir adıma veya duruma zorlamayın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat