Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

1,229
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, 8 Temmuz'dan itibaren 23 Temmuz'a kadar olan dönemde parasal işleriniz, eşiniz veya ailenizden gelebilecek maddi destekler veya gelirler adına olumlu açılımlarınız var. Bu süreçte ortak projeler, işlerde detaylara dikkat edin ve acele ile adım atmayın. Evrakları, imzaladığınız sözleşme ve benzeri kağıtları iyice inceleyin, detaylara dikkat edin. Kısacası çıkabilecek her türlü fırsatta hemen adım atmadan, düşünerek ve iyi inceleyerek değerlendirme yapmak önemli olacak.

8 ile 23 Temmuz arası sağlık için hassas bir döneminiz var. Öncelikle göğüs, mide veya sindirim sistemi başta olmak üzere, kontrollerinizi ihmal etmeyin. Ayrıca bu süreçte ameliyat veya benzeri bir operasyon söz konusu olabilir. 

23 Temmuz'dan itibaren ise eğitim, hukuksal konular, devletle ilgili işler, kamu alanlarında yürütmeniz gereken proje ve işler açısından destekli olacaksınız. Temponuz artarken, seyahat gündeminize olacak. Beklediğiniz bir fırsat veya şans sizi bulabilir.

25 Temmuz'da başlayacak olan Venüs retrosu bilhassa kariyer alanlarınızda etkili olacak. Eski bir iş görüşmesi tekrar revize olabileceği gibi, işinizde var olan sorunlara gereğinden fazla takılabilirsiniz. Bu ay işve kariyer konularında sorunları büyütmeden ele almak önemli olacak.
Duygusal konularda ise Venüs retrosu sağlıksız bir ilişkiyi, size yük getiren bir sevgili veya arkadaşı hayatınızdan çıkarmak ve bir anlamda duygusal yüklerinizden kurtulma adına önemli olacak. Bu dönemde gizli bir ilişkinin açığa çıkması da olası olduğundan, böyle bir durum varsa tedbirli olmalısınız. 

Sevgili yay burcu, Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat