Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

3,068
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar, 


2016'nın ilk ayından hepinize merhaba. 23 Ocak'a kadar Venüs burcunuzda ilerliyor. Bu motivasyonunuzu artıracak. Kendinizi daha iyi hissedecek, iyimser olacaksınız. Aynı zamanda bu dönemde karizmanız da yükselecek. Bu dönemde şanslı fırsatlara açıksınız. Özellikle çalışma arkadaşlarınız tarafından size yardımcı ve destek olmayan kişileri hayatınıza çekebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal ortamlarda, sosyal çevrelerde de son derece aranılan bir kişi olacaksınız. 

Ocak'ın 23'ünden sonra para ile ilgili konularda güzel şeyler olabilir. Bu ay para ile ilgili konular sizin için önemli. 

5 - 26 Ocak tarihleri arasında bir Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu da maddi beklentiler alanınızda oluyor. 10 Ocak'ta Oğlak burcunda bir yeni ay olacak. Bu da parasal konular. Kendinizi Venüs'ün gelişi ile birlikte iyi hissedeceksiniz. 

2016 yılının sonuna kadar sorumluluğu temsil eden Satürn'ü misafir edeceksiniz. Dolayısıyla daha kararlı, daha kendinizi bilen bir enerjidesiniz. Ama özellikle parasal konularla alakalı beklentilerinizin sonucu Merkür retrosunun gelişi ile birlikte biraz gecikebilir. Avantajlar kesinlikle var. Yeni ay bununla ilgili son derece iyi bir örnek. Venüs'ün 23'ünde Oğlak burcuna geçişi yine gayet güzel. Tek problem gecikmeler veya beklentilerinizden az olması. Merkür, haritanızda kariyer alanınızı yönetiyor. 2016'nın 9 Eylül ayına kadar da yönetici gezegeniniz Jüpiter'i misafir ediyorsunuz. Bu yüzden kariyer beklentileriniz artmış, kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz ortamlarda olmak istiyorsunuz. Ocak ayını kendinizi dengelemek üzerine kurun, çok sıkmayın. 

Mars, Akrep burcuna geçiş yapıyor ve 1 ay boyunca burada olacak. Bu biraz içsel enerjiler ile ilgili. Kendinizi biraz gergin, pasif hissedebilirsiniz. Bu nedenle kendinizi akışa bırakın. Farkındalıklarınız zamanla artacak. Merkür retrosunda bol bol iş başvurusunda bulunun, eğer işinizi değiştirmek istiyorsanız. Çünkü retro döneminde istediğiniz iş önünüze düşebilir. 20 Ocak'ta Güneş Kova burcuna geçiş yapacak. Bu hem ilişkiler hem de seyahat konusunda avantajlı bir döneme geçeceğinize işaret ediyor. İletişim trafiğinizi de artıracak. 

24 Ocak'ta Aslan burcunda önemli bir dolunay gerçekleşiyor. Bu, farkındalıklar demek. Aslan burcundaki Ay burcunuzu son derece desteklerken size önemli bir haber getirebilir, önemli bir karar aldırabilir. Ay sonuna odaklanmanız gerekiyor. Dolunayın bir gün önce ve bir gün sonrası da önemli. İletişimde gergin olmayın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat