Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

2,049
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 


Ocak ayında maddi kazançlarınız ve sahip olduğunuz değerler ön planda olacaktır. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz projeler gündeme gelebilir. Kazançlarınızı artırmaya yönelik girişimlerde bulunabilir, ödemelerinizi düzenleyebilirsiniz. Güvende hissetmek isteyeceğiniz bu süreçte, sahip olduklarınızı korumaya yönelik hareket edebilirsiniz. 

5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Beklediğiniz paralar ve ödemeler gündeme gelebilir. Geçmişte kapattığınız defterleri gözden geçirebilir, eski zamanları hatırlayabilirsiniz. Korkularınız ve kaygılarınız yükselebilir. Gizemli konuları fazlasıyla merak edebilirsiniz. Aklınıza takılan konular hakkında araştırmalar yaparak korkularınızı yenebilirsiniz. İlişkilerde fazla duygusal tepkiler göstereceğimiz bu süreçte, takıntılı düşüncelere yer vermemeye özen göstermelisiniz. 

12 Ocak tarihinde Mars Balık burcuna giriş yapıyor. Ev ve aile hayatınızda hareketli bir dönem başlıyor. Yer değişikliği, dekorasyon, tadilat gibi konular gündeme gelebilir. Daha önce sessiz kaldığınız konulara tepki göstermeye başlayabilirsiniz. 

20 Ocak tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Düşünce ve fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bir dönem başlıyor. İletişim trafiğiniz aktif olacaktır. Yazılı çalışmalar, reklam ve tanıtım gibi konular gündeme gelebilir. Kısa yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. 

21 Ocak - 12 Şubat tarihleri arasında, Kova burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek . Yakın çevre ilişkilerinizin gündemde olacağı bu süreçte, geçmişte yarım kalmış konular gündeme gelebilir. Uzun süredir görüşmediğiniz kişilerle karşılaşabilir, beklediğiniz önemli haberleri alabilirsiniz. Geçmişte yarım bıraktığınız işleri tamamlamak, çözemediğiniz meselelerin üzerinde durmak açısından verimli bir süreçtesiniz. Retro süresince önemli kararlar almamanız ve yeni girişimlerde bulunmamanız önem kazanacaktır. 

2015 yılının dilediğiniz güzellikleri getirmesini dilerim, Şubat ayında görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat