Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

1,303
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, bu ay ikili ilişkiler, iş alanlarınızda ortaklı konular ve proje çalışmaları, eşiniz veya partnerinizle alakalı konular genel olarak odak noktanız olacak. 1 Mayıs'tan itibaren karşı burcunuza geçecek olan Merkür, ticari konularda hızlanmanıza, kişisel alanlarınız ve iş konularında hızlı kararlar almanıza, iletişimin özel hayatınızda önemli olmasına neden oluyor. Öncelikle ilişkilerinizde iletişim ve görüşmeler sizin adınıza önem kazanıyor. Beraber olduğunuz kişiyle daha fazla görüşme, paylaşımlar, ilişkinin arkadaşlık yönüyle de tatmin olması ihtiyacınız artacak. Devam eden beraberliğinizde iletişim sıkıntıları, birbirinizi anlamadığınızla ilgili var olan sorunlarınız varsa, bu konular her zamankinden daha fazla sizi zorlayabilir veya rahatsız edebilir. 


Bu ay burcunuzda ilerleyecek Mars ve Güneş etkisi ile partneriniz veya eşinizle alakalı konularda gerginlikler yaşamanız ve tepkisel olmanız söz konusu. Bu etki Mayıs ayı boyunca beraberliklerinizde kendinizi ifade tarzınıza dikkat etmeniz gerektiğini de vurgulamakta. İş ve kariyer konularında burcunuzun yöneticisi Jüpiter'in Mayıs ayında hızlanması ile ele aldıklarınızı daha rahat çözebilecek, fırsatlara açık olacaksınız. Bir iş girişimi nedeniyle ihtiyacınız olan kredi başvurusu düşünceniz varsa, 8 - 17 Mayıs arası adım atabilirsiniz, güzel sonuçlar almanız söz konusu. 

17 Mayıs'ta durağan pozisyona girecek Merkür, 19 Mayıs ile rötara geçiyor ve bu tarihlerle birlikte iş bağlantıları, teknolojik yatırımlar, satış pazarlama ve tanıtım işleri açısından beklemek gerekmekte. Merkür 19 Mayıs ile 11 Haziran arası rötarda kalacak. 

20 - 23 Mayıs arası duygusal konularda dikkatli olmanız doğru olur. Aşk hayatınız açısından bu aralık hassas etkiler barındırmakta. Çekişmelere ve inatlaşmalara açık olan bu aralık, iş alanlarınızda banka ilişkilerinize, tanıtım ve organizasyon çalışmalarında acele etmemek gerektiğini vurgulamakta.

Sevgili Yay burcu verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat