Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

1,597
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükselen burcu Yay olanlar,

Çok hareketli bir ay olacak sizler için. Hareket daha çok yuvada olacak. Çünkü Güneş yuvadan geçiş yapacak ve 5 Mart'ta Merkür ve 12 Mart'ta Venüs'ün de yuvaya gelişiyle yuva, aile, kökler son derece önemli olacak. 

9 Mart'taki Güneş tutulması evde bir değişim arzusunu, belki bir ev alma, yenilenme, değişme durumunuzu harekete geçirecek. Sizin hayatınızdaki bir yenilik, değişim olabileceği gibi ailenizi de ilgilendiren birtakım konuları harekete geçirebilir. Sizler için aksiyon, 6 Mart'ta Mars'ın Yay burcuna geçmesiyle başlar. Mars'ın burcunuzdan geçiş yapacağı 6 Mart sonrası ve bütün Mart ayı boyunca da burcunuzda olacak. Dolayısıyla hareketlisiniz ve enerjiniz yüksek. 

Demek ki birtakım konular artık sizin için başlatılıyor ve ön planda. Çünkü bir süredir haritanızın gizli, içsel ve endişe yaşadığınız alandaydı. "Harekete geçemiyorum, nasıl başlayacağımı bilmiyorum" diyordunuz. Bu gösteriyor ki artık harekete geçiyorsunuz, daha aksiyonelsiniz ve ön planda olma arzusundasınız. Demek ki kendinizle ilgili birtakım konular önemli olacak. Yuvadaki Güneş tutulması da hareketin ev, yuva, aile ile ilgili olacağını gösteriyor. 

20 Mart'ta Güneş'in Koç burcuna geçişi ve hemen peşinden de Merkür'ün 22 Mart'ta Koç burcuna geçişi söz konusu.

Merkür ve Güneş'in Koç burcuna geçmesi Ateş burcu olduğunuz için sizi son derece destekleyecek konuma gelecek. Aşk, ilişkiler konusu çok önemli olacak. Kiminiz için yeni bir aşk başlayacak, kiminiz için eğer evliyseniz ve aşk zaten yaşıyorsanız aşk hayatınızda birtakım konular çok daha ön plana çıkacak. İletişim daha çok önem kazanacak. Hayatınıza biraz neşe de katmak istiyorsunuz. Bir süredir çok mu yoruldunuz, hem Merkür hem Venüs sizi destekliyordu. Bu gezegenler Balık burcuna geçip yuva, ev, taşınma, yerleşme önemli olacak iken Güneş'in ve Merkür'ün Koç burcuna geçmesi sizi bir şeylere başlatacak. 

Kiminiz bir hobiye, spora başlamak isteyebilirsiniz, kiminiz çocuk konusunu isteyebilirsiniz, bununla ilgili bir şans yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda da 23 Mart'taki Terazi burcundaki Ay tutulması da gösteriyor ki, keyifli konular başlayacak. Keyif istiyorsunuz, neşe istiyorsunuz evdeki tempodan da biraz kaçmak istiyorsunuz. Bu ay misafiriniz çok olabilir. Evdeki koşturmaca sizi zorlayabilir. Aile büyükleriniz ile ilgilenmek durumunda da kalabilirsiniz. 6 Mart'taki Mars'ın Yay burcuna gelişi ve bütün ay boyunca burcunuzda olması sizi son derece dışa dönük ve hedef odaklı yapacak. 

Biraz özgürlük düşkünü, tutkulu bir burçsunuz. Bunu çok abartabilirsiniz. Burada hırçınlık söz konusu olabilir. Ay sonuna doğru Koç burcuna geçiş yapacak gezegenler var ve Ay tutulması da gösteriyor ki aşk önem kazanacak. Motivasyonunuz artacak ve kendinizi ön plana çıkaracaksınız. 

Hareketli bir ay ama kötü de değil. Başlangıç enerjisi var. "Nasıl başlayacağım" dediğiniz birçok konunun görünür olma durumu var. Tutulmalar da bu şekilde sinyaller de veriyor. Dolayısıyla sizler için de bu şekilde olacak. 

Neşeli, keyifli bir ay diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat