Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

851
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

Yay burcu veya yükselen burcu Yay olanlar,

İş ve kariyer açısından yoğun bir dönem geçireceksiniz. Özellikle yükselen Yay burçları iş alanlarınızda kadınlardan gelebilecek sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Bu ay işinizde ani ve fevri kararlar almamaya bakın. Düşünerek hareket edin. Enerjiler sizi dürtüsel olmaya, ani gerginlikler yaşamaya daha eğilimli kılacak ki iş arkadaşlarınız ilişkileriniz, ele aldığınız projeler, teknik konular açısından dikkatli olmanız gerekecek. Fevri adımlara, ani patlamalara yatkın olacak ve duygusal tepkiler verebileceksiniz. 

Hem iş hem de özel hayatınızda duygusal davranmadan ve detaylara dikkat ederek plan yapmaya gayret edin. Maddi konularda bilhassa Kasım'ın ilk 10 günlük döngüde gelir gider dengelerinizi iyi ayarlamak gerekebilir. Önemli ve pahalı bir alım yapmak veya önceden planladığınız bir satın almayı aktive etmek için ilk 10 günlük dönemi kullanmayın. 

Duygusal konularda alışageldiğiniz dışında ortamlar, yaklaşımlar, konforunuzun bozulması sizi rahatsız edebilir ve küçük şeyleri büyütebilirsiniz. Eş ve partnerinizle ilişkinizde durumları onun açısından da değerlendirerek iletişim kurmaya çalışın. 

18 Kasım'dan itibaren idari konular, yönetsel işlerinizde dikkatli ve stratejik olmak, politik davranmak gerekecek. Yine bu tarihten itibaren sağlığınıza da biraz daha özen göstermeli, bağışıklık sisteminize dikkat etmelisiniz. 

Sevgili Yaylar, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat