Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

1,234
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

Yay burcu kadınları özgürlüklerine ve bağımsızlıklarına düşkün kadınlardır. Dolayısıyla da herkesle arkadaş, herkesle iletişim halinde olmaları bir ilişkiyi sürdürmeleri noktasında sorun yaratacaktır. Onun özgürlüğünü kısıtlayacak her türlü ilişki, arkadaşlık ve durum onun özgürlüğünün elinden gidiyormuş gibi hissetmesine sebep olacaktır. 


Yay burcu kadınları anne olarak oldukça eğlenceli ve keyifli yapıdadırlar. Yay burçları çocuklarına aşırı derece düşkün, çocuklarıyla birlikte eğlenen, spor yapan ve hayatı yaşamayı seven yapıda olacaktırlar. Yalnız şöyle bir sorun olabilir; kendileri de çocuk, çocuk da çocuk olacağı için zaman zaman dengeleri tutturmak, saygınlık kazanmak noktasında problem yaşayacaklardır. 

Yay burcu kadınları ilişkilerde özellikle özgürlüklerine aşırı düşkün oldukları için herkesle gezmek ve arkadaşlık kurma temayülünde olacaklardır. Aşırı özgür ve bağımsız yapıları da bir ilişkiyi tutarlı bir şekilde sürdürmek noktasında sıkıntı yaratacaktır. Bu kadınlar aynı zamanda aşırı vicdanlı, aşırı inançlı hatta fanatik ölçülerde inançlı yapıda olabilirler. Bu da yay burcu kadınının ayrı bir karanlık yüzü olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Aşırı fanatizmden ve aşırı fikirlere kapılıp kalmaktan uzak durmaları kendileri için iyi olacaktır. Yay burcunun en önemli vazgeçmesi gereken özelliği aşırı özgürlük, bağımsızlık ve olaylara fanatik bir şekilde yaklaşmaktan uzak durmaktır. Çocuksu yapılarını olgunlaştırarak hayata kutsal bir rehber olarak devam etmeyi öğrenmeleri mutlu, huzurlu ve güvenli bir hayat kurmaları için güzel olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat