Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

679
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

Güler yüzlü, hareketli, her dem cömert olmayı bilen yay kadınları özgürlük alanına çok önem verirler. Yay kadınları baskılanmaktan ve sürekli olarak eleştirilmekten hiç hoşlanmayacaklardır. Yay kadınlarının ilgisini çekmek istiyorsanız onunla birlikte spor yapabilir, hayatı birlikte deneyimleyebilir, dışarı eğlenceye gidebilirsiniz. 


Bu kadınlar sosyalleşmekten ve hayatla ilgili tecrübelerini paylaşmaktan çok hoşlanacaklardır. Olaylara gülünç tarafından bakabilmeyi bilmesi, eğlenceli olması ve kahkahalarıyla her dem sizi mutlu edebilmesi yay kadınlarının en tipik özelliğidir. Sürekli size bakan, güzel tebessüm eden bir yüz düşünün. 

İşte yay burcu kadını için doğru tanım budur. Bir yay kadınıyla mutlu bir beraberliğe adım atmak istiyorsanız öncelikle onun özgür alanlarına saygı duymalı, onunla birlikte eğlenebilmeli, onun fikirlerini paylaşabilmeli, onunla birlikte seyahat ve spor yapabilmelisiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat