Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

1,069
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, 2 Haziran'da burcunuzda gerçekleşen Dolunay ile kişisel işler başta olmak üzere, tamamlayamadığınız konuları sonuca ulaştırma, durumları daha net bir biçimde ele alma, kendinizi ortaya koyma söz konusu olacak. Dolunay size enerji ve aktivasyon kazandırırken, duygusal olarak tutkulu ve kendi bildiğinizi yapmak isteyen bir tutum sergilemenize neden olabilir. İkili ilişkileriniz ve aşk hayatınız açısından cesur adımlara dönük olacaksınız. Dolunay dönemi olan ayın ilk haftası, bilhassa aşk hayatınızda koşulları ve partnerinizi zorlamadan, esnek olmaya gayret ederek durumları değerlendirin. 5 Haziran'da burç değiştiren Venüs ile şans ve bolluk etkileriniz aktive oluyor. Seyahat ve yolculuklar, mesleki konular, eğitim ve benzeri işleriniz açısından Venüs desteği ay boyunca sizinle. Yurtdışı gezileri, yabancılarla kontaklar açısından da Haziran ayı sizi destekliyor. Yolculuk planlarınızı ise 24 Haziran'a kadar gerçekleştirip bitmeniz mümkün olursa daha destekli olacak. Maddi konularda ise bir projeden veya daha önceki bir girişiminizden beklemediğiniz bir şekilde sonuç alabilirsiniz. 


16 Haziran'da gerçekleşecek Yeni Ay karşı burcunuzda ve ikili ilişkiler alanızda gerçekleşiyor. Beklemede olan bir ilişkiniz hız kazanırken, özellikle ilişkilerle ilgili 16 - 20 Haziran arası sabırsız ve fevri tepkiler vermeniz olası, dikkatli olun. Yeni Ay planlarınızı toparlamanız, yeni durumlar için zemin hazırlamanız, program yapmanız açısından sizi destekliyor. Bu ay 15 Haziran'dan itibaren, Satürn'ün tekrar Akrep'e dönmesiyle, içsel olarak gerginiklere, kendi içinize dönmeye eğilim gösterebilirsiniz. Ancak Satürn bir yandan da sizi birikim yapmaya da yöneltecek ki maddi alanlarda daha şanslı olduğunuz bu süreçte birikimde kalmanız doğru olur. 

Bu ay özellikle ay ortasından itibaren duygusal konularda fevri kararlardan uzak durun, iş ve kariyer alanlarınızda ise artan temponuza uyum sağlamak adına planlı olmaya özen gösterin. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Yay burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat