Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

877
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

Yay burcu erkekleri özgürlüklerine ve bağımsızlıklarına düşkündürler. Yay burcu erkekleri olaylara ve insanlara yaklaşımlarıyla aşırı iyi niyetli davranırlar. İyi niyetli erkekler oldukları için herkesle ilişki ve iletişim kurmak isteyeceklerdir. Bu da en büyük handikabı yaratacaktır. Çünkü bir arkadaş mı sevgili mi olduğu noktasında netlik olmayacaktır. Bağımsızlıklarına ve özgürlüklerine düşkünlükleri bir ilişkiyi sürdürmek noktasında sorun teşkil edecektir. 


Yay burcu erkeklerinin çocuklarıyla olan iletişimlerinde ciddi şekilde bağımsızlık ve özgürlük duygusu vardır. Çocukla çocuk olan yapıdadırlar. Dolayısıyla da zaman zaman çocuklarının saygısını kazanmakta problem yaşayabilirler. Yay burcu erkeklerinin çocuklarıyla olan iletişimleri daha dengeli, mesafeli ve onların sorumluluk almalarını sağlayacak şekilde olması gerekmektedir.

Yay burcu erkeklerinin ilişkilerdeki en büyük sorunu bağlılıktır. Bağlanmakla ilgili ciddi sıkıntı çektikleri için sabit olmayı öğrenmeleri gerekmektedir. Zaman zaman aşırı uçta fanatik yaklaşımları, aşırı inançları ve düşünceleriyle karşılarındaki insanları bunaltabilirler. Fanatizmden uzak durmaların en önemli kazançları olacaktır. 

Yay burcu erkeklerinin öğrenmesi gereken en önemli ders bu hayatın eğlenceli olmasının yanında sorumlulukların da bilinerek yaşanması gerektiğidir. Dolayısıyla ilişkilerinde ve özel hayatlarında esprili yaklaşımlarının yanında ciddi, sorumluluk almak isteyen bir şekilde davranırlarsa hem ilişkilerinde hem de özel hayatlarında mutlu, huzurlu ve güvenli bir ortam oluşturabileceklerdir.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat