Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

2,449
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Yay burçları, Ekim ayı boyunca arkadaş ortamlarınız ve geleceğe yönelik hedefleriniz ön planda olacak. Bu dönemde yeni insanlarla tanışabilir, yeni arkadaşlar edinebilir, sosyal etkinliklerde daha fazla vakit geçirebilirsiniz. 

Yay burcu bu ay

5 - 26 Ekim tarihleri arasında Akrep ve Terazi burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu retro ile yaşadığınız konuları sorgulayabilir, yaşadığınız olaylar ile ilgili daha önce fark edemediğiniz birçok şeyi daha iyi anlamaya başlayabilirsiniz.

Yay burcu özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Yay burcu kanalımıza gözatabilirsiniz.

Sizden gizlenmiş bazı şeyler ortaya çıkabilir. Arkadaşlık ilişkileriniz, uzun süredir görüşmediğiniz insanlarla iletişim gündemde olacak. Daha önce konuşamadığınız konuları gündeme getirerek çok farklı noktalara ulaşabilirsiniz. Ancak bu dönem yeni girişimlerde bulunmanız çok uygun olmayabilir. 

Bu dönemde elektronik aletlerde arızalanmalar, iletişimde gecikmeler ve yanlış anlaşılmalar gündeminizi çok daha fazla meşgul edecek.

Eksik kalan işlerinizi tamamlamak veya kırgın olduğunuz kişilerle ilişkilerinizi düzeltmeniz adına çok verimli bir dönemdesiniz.

Ekim 2014'te Yay burcu

8 Ekim tarihinde Koç burcunda gerçekleşecek Ay tutulması özellikle aşk ve özel hayatınızı ilgilendiriyor. Bu tutulma ile birlikte ilişkiniz ile ilgili bilmediğiniz gerçekleri öğrenebilir, bu zamana kadar bilmediğiniz olaylar ile karşılabilirsiniz.

Aşk hayatınız ile ilgili radikal kararlar alabilir, geleceğe yönelik farklı kararlar geliştirebilirsiniz. İlişkilerinizde ben-biz dengesini iyi ayarlamanız ve egodan uzak durmanız bu dönemde daha büyük önem kazanıyor.

Bu dönemde yürütmekte zorlandığınız ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz. Arkadaş ortamınız ise yine gündemde olacak. İlişkileriniz önemli testlerden geçebilir. Bu süreçte de ben-biz dengesini iyi ayarlamanız ve olaylar karşısında bencil yaklaşımlardan uzak durmanız gerekir.

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma ile uzun zamandır beklediğiniz haberleri alabilir, arzu ettiğiniz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Ekim 2014'te Yay burcu ile ilgili daha fazla bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat