Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

4,258
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve Yükseleni Yay olanlar;

Yayları hareketli bir Aralık bekliyor. Biraz zorlayıcı etkiler malesef ki var. Burcunuzda Güneş ilerliyor. Kasım sonunda burcunuza giriş yaptı ve 22 Aralık tarihine kadar da burcunuzda olacak. Bu aslında sizi biraz ısıttı, motivasyonunuzu arttırdı. Özellikle burcunuzda 11 Aralık'ta bir yeni ay olacak. Bu da sizler için güzel, motivasyonu yüksek bir durumdur ama altyapısında bazı sorumluluklar da yer alıyor. Bu dönemde motivasyon yüksektir ama motivasyonu nasıl kullandığınız da çok önemlidir. Bu dönemde "karar alıyorum, başlıyorum" diyebileceğiniz etkiler var. Dolayısıyla sizleri hayat sıkıştırmaya başlamış durumda. İnsiyatif anlamda alacağınız her ne varsa bununla ilgili etkilerin başladığı bir döneme giriyorsunuz.

Merkür'ün burcunuzda geziniyor olması ile, özellikle de 10 Aralık'a kadar iletişim ve strateji konularında daha aktifsiniz. 10 Aralık'ta Merkür'ün Oğlak'a geçişi ekonominizde hareketlendirmeler sağlayacak. Para ile ilgili durumlar hareketlenecek, gelir artışları ile ilgili de avantajlar söz konusu olacak.

22 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Dolayısıyla ay sonuna doğru dikkatiniz para ve ekonomide olacak. 25 Aralık'taki dolunay da tamamen para ile ilgili konular. "Benim param, senin param" aksındasınız. Bu da aile geliri, beklentiler, kredi başvuruları ve bu alandan beklediğiniz cevaplar ayın sonuna doğru olan etkilerde dikkat çekiyor.

Venüs'ün 5 Aralıkta Akrep burcuna geçmesi ile birlikte iç dünyanıza yönelebilirsiniz. Ayın genel etkilerinde en çok hissedeceğiniz konu çevreleriniz, hedefleriniz, umutlarınız, ümitleriniz ve arkadaş ilişkileriniz. Bunu yanı sıra kendi aşk hayatınız da önemli olacak. Tamamen bu alanda biraz baskı va yer alıyor. Biraz enejisi ve stresi yükse. Arkadaş çevrenizle ilgili durumlar, onlardan alacağınız haberler biraz sizi zorlayabilir. Bu konularda geçmişe takılmamalı, önünüze bakmalısınız. Bu yıldaki yeni ay size yeni adımlar attıracak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat