Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

1,083
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, doğum gününüz kutlu olsun.


2014 Aralık ayı boyunca ışığınızın yükseldiğini hissedebilir, girdiğiniz ortamlarda ilgiyle karşılanabilirsiniz. Düşündüğünüz önemli girişimleri ve yeni başlangıçları gerçekleştirmek açısından çok verimli bir süreçtesiniz. Ay sonuna kadar aşk hayatınızda ve maddi konularda, kontrolünüz dışında gelişen ani olaylar karşısında sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. 

5 Aralık tarihinde Mars'ın Kova burcuna girişiyle birlikte; bilgilerinizi geliştirmek ve düşüncelerinizi hayata geçirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Yakın çevrenizde mücadele etmenizi gerektiren durumlar gündeme gelebilir. Düşüncelerinizi ifade ederken sert olmamaya özen göstermelisiniz. 

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek; ilişkilerinizle ilgili yeni gerçekler öğrenebilir, yürütmekte zorlandığınız ilişkileri sonlandırabilirsiniz. İlişkilerinizden beklediklerinizi düşünebilir, bireysel ve duygusal ihtiyaçlarınıza öncelik verebilirsiniz. Kasım ayı sonunda başlattığınız girişimlerle ilgili sonuçlar gündeme gelebilir. Yeni bilgiler edinebilir, farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz. 

8 Aralık tarihinde durağan pozisyonuna başlayacak olan Jüpiter, Nisan ayına kadar Retro sürecine devam edecek. Eğitim hayatınızla ve kişisel gelişiminizle ilgili kaçırmış olduğunuz fırsatlar yeniden gündeme gelebilir. Eksiklerinizi tamamlamak açısından verimli bir süreçtesiniz, çalışmalarınızı artırabilirsiniz. Yolculuklar ve seyahatler ön planda olacaktır. 

11 Aralık tarihinde Venüs Oğlak yolculuğuna başlayacak. Kişisel ihtiyaçlarınızı tamamlamak isteyebilir, alışverişten fazlasıyla keyif alabilirsiniz. Güvende hissetmeye önem vereceksiniz. 

22 Aralık tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay'la birlikte kazançlarınızı artırabileceğiniz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz projeler gündeme gelebilir. Özellikle iş arayan Yay burçları bu tarihlerde aradıkları fırsatlarla karşılaşabilirler. Yeni girişimleriniz için uygun bir süreçtesiniz. 

24 Aralık tarihinde Yay burcuna giriş yapan Satürn, 2,5 yıl boyunca buradaki yolculuğuna devam edecek. Burcunuz üzerinde ilerlemeye başlayan Satürn, hayatınızla ilgili önemli bir dönüm noktasında olduğunuzu ifade ediyor. Bu tarihten itibaren hayata daha ciddi gözlerle bakabilir, yaşadığınız deneyimlerle birlikte olgunlaşmaya başladığınızı hissedebilirsiniz. Sıkı bir çalışma temposuna girebilir, daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Bu etki zaman zaman zorlanmalara neden olabilir. Yaşadığınız olayların gelişiminiz için gerekli olduğunun bilincinde olarak, sabırlı yaklaşımlar sergileyebilirseniz, çok büyük çıkışlar gerçekleştirebilir, kalıcı başarılar elde edebilirsiniz. Hayallerinizi inşa etme zamanı.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat