Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

1,014
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, bu ay kariyer ve iş alanlarınıza Merkür'ün yerleşmesi ile Ağustos'un 7'sinden itibaren iş konularında hızlanma yaşanacak. Çalışmıyorsanız da bu etki sizi daha faal ve dışarıya dönük hale getirecek.

Organizasyon, ticari konular, insan kaynakları, idari işler açısından şanslı bir haftadan geçiyorsunuz. Ay boyunca zihninizin sürekli meşgul olmasını isteyebilir, yalnız kalmaktan sıkılarak, sürekli sosyal etkinliklerin içinde olma arzusu duyabilirsiniz. 

Eğer uzun bir seyahat, yurtdışı gezisi, turizm konularından düşünceleriniz varsa, bilhassa seyahat ve gezmek adına şanslı bir ay olacak. Artan iş temponuzla, kişisel vakitleri iyi dengelemeli, kendinize de mutlaka zaman ayırmalısınız. 

Venüs gerilemesinin aktif etkiler vereceği ay boyunca, lüks tüketim ürünlerini dikkatli almaya bakın. Gelir gider dengenizi bu ay iyi ayarlamazsanız sonradan ciddi sıkıntılar yaşanabilir.  

İlişkiler açısından da hareketli bir ay geçireceksiniz. Öncelikle partneriniz, eşinizle diyaloglarınızın arttığı, ortak kararlara dönük olduğunuz bir süreç var. Ancak Venüs gerilemesi nedeniyle ilişki veya ilişkinin geleceğiyle ilgili şartları zorlamayın ve bu ayı ilişkiler açısından oluruna bırakarak yaşamaya bakın. 

13 - 15 Ağustos arası uzun yolculuklarda dikkatli olun.

21 - 22 Ağustos'ta duygusal ve zihinsel olarak hassasiyetleriniz artabilir ve gerginlik yaşamaya eğilim gösterebilirsiniz. Bu dönemde tepkilerinizi kontrol edin.

Bu ay iş ve kariyer açısından en şanslı zaman 25 - 30 Ağustos arasında olacak. Kariyerle ilgili girişimleri mümkünse bu aralığa almaya çalışın. 

Sevgili Yay burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat