Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

892
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, bu hafta güncel işleriniz adına ancak içsel olarak tedirgin ve huzursuz etkilerden geçeceksiniz. Haftanın ana vurgusu bilhassa salıdan itibaren yalnız kalma isteğinizin artacağına işaret ediyor. Salı ile perşembe günü arası kalabalıklar, fazla hareketli ve gürültülü yerler sizi rahatsız edebilir. 

Bu hafta gerileme sürecinin son bölümüne geçmiş olan Merkür, rötardan düz harekete doğru geçerken, karışık ve duraklatan etkiler verecek. Her ne kadar rötarı çarşamba günü bitirecek olsa da unutmayın ki cumartesiye kadar durağan pozisyonda olacak. 

Merkür durağan sürecinde hata yapma riskini arttıracağı gibi, ilerlemeyi ve yol almayı da hayli güçleştirir. Sizin adınıza iletişim, yakın çevrenizle bağlantılar, girişimleriniz, yeni başlangıçlar, kardeşlerle ilgili konularda sorunlara neden olabilir. Ayrıca maddi alanlarla ve kariyerinizde sorunları büyütebilecek bu etki, dikkatinizi de dağıtacağı için hafta boyunca cumartesiye kadar dikkatli olmanızı gerektirmekte.

Cumartesiden itibaren rahatlayacak olan enerjiler, bilhassa duygusal konularda planlarınızı hafta boyunca cumartesi ve pazara göre yapmanızı daha uygun kılmakta. Ayrıca bu hafta başlangıçları, iş alanlarında önemli konuları daha çok önümüzdeki haftaya planlamaya çalışmakta fayda var. 

Sevgili Yay burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat