Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

640
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar,

9 Ocak'ta Merkür tekrar ileri hareketine başlıyor. Kendi yeteneklerinizi daha güçlü bir şekilde ifade edebileceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Projelerinizi, fikirlerinizi daha rahat bir şekilde hayata geçirebileceksiniz. Daha fazla inisiyatif aldığınız, önderlik ettiğiniz birtakım konular gündeme gelebilir.  

13 Ocak'ta Merkür burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Daha fazla para kazanmak, ek kaynak elde etmek için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni projeler gündeme gelebilir. Bu dönemde aynı zamanda uzun zamandır almak istediğiniz eşyalar varsa bunlara kavuşabileceğiniz bir döneme başlıyorsunuz. 

Venüs - Neptün kavuşumu Balık burcunda olacağından ev, aile konularında birtakım güzel gelişmeler olabilir. Yatırım alanında bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sahip olduğunuz ev, arsa vb. taşınmazlarınız varsa bunlarda bir değişiklik olabilir; satabilir, başka yerlere yatırım yapabilirsiniz. kimi Yaylar ise aile gibi gördüğü bazı insanlarla beraber aile ortamında iyi vakit geçirebilecekleri bir döneme başlangıç yapacaklar. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat