Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,320
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar, 


Yeni bir haftaya başlıyoruz. Hafta ortasından itibaren bir yeni ay gerçekleşecek. Sizi biraz dinlenmeye sevk edecek, biraz da inanç geliştirmenizi isteyecek. Etkisini hafta başından itibaren hissedeceksiniz. Bugünlerde yegane düşünceniz para ve kariyer olabilir. Özgüveninizi geliştirmek de düşüncelerinizden bir tanesi. Her biri için bu yeni ayın itici gücüne ihtiyacınız olacak. Yeni inançlar geliştirmeniz gerekecek. Teşvik, yine güvendiğiniz insanlardan ve yakın dostlarınızdan geliyor. Başkalarını, özellikle yöneticilerinizi örnek alırsanız inanç geliştirme konusunda çok büyük adım atabilirsiniz.

Perşembe gününden itibaren Mars arkadaşlık ve dostluk alanınıza yerleşiyor. Hem ideallerinizi gerçekleştirmek için ekstra bir güç verecek hem de erkek arkadaşlarınızla daha fazla tartışmalı ortamlarda bulunacaksınız. Sosyalleşmeye ve dinlenmeye daha fazla zaman ayırdığınız bir dönem olacak. Ancak sosyalleşirken tartışmaların arasında kalabilirsiniz. Bu tartışmalarda ileri gitmemelisiniz çünkü ileri giderseniz Aralık ayının ortasından itibaren başınızı derde soktuğunuzu fark edebilirsiniz. 

Bunların olmaması için yine olumlu bir etki var. Perşembe günü Kuzey ay düğümü Başak burcuna yerleşecek. Hem yöneticilerinizin desteğini alacaksınız hem de yegane hedefiniz kariyerinizi ilerletmek olacak. Bu anlamda zaten şanslısınız çünkü yönetici gezegeniniz Jüpiter Başak burcunda hareket ediyor. Ekstra şansı da Kuzey ay düğümü sağlayacak. Bunu iyi değerlendirmelisiniz. 

Güzelliklerle, mutluluklarla dolu bir hafta diliyorum. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat