Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,359
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar,

Bu hafta Kova burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ayın etkisini cuma gününe kadar hisseceksiniz. Yeni ayın size getireceği yenilikler ise yepyeni bir çevre olacak. Yakın çevreniz genişliyor sevgili Yaylar. Aynı zamanda kendinizi tanıtmak, yeni bir eğitim programına başlamak, kısa seyahatler yapmak istiyorsanız ya da yaptığınız işin adını duyurmak istiyorsanız, medya çalışmalarına başlamak, sunum yapmak, seminer planlamak gibi planlarınız varsa bu hafta cumaya kadar zamanınız var. Disiplinlisiniz. Hiç olmadığı kadar iyi konsantrasyon sağlayabiliyorsunuz. Hafta boyunca bu sayede istediğiniz tüm yenilikleri başarabileceksiniz. Üstelik partnerinizden de destek alacaksınız. Yakın çevreniz genişlerken, eğer yalnızsanız o çevreden bir insanla yeni bir aşka yelken açacaksınız. Eğer zaten bir ilişkiniz varsa, bir aşama kaydedecek, partnerinizi de o çevreye dahil edebileceksiniz. Eğer ilişkiniz evlilik anlamında sürüyorsa, sizin yeni bir bebek sahibi olma haberiniz de bu haftanın en büyük sürprizi olacak.

Bu hafta çeşit çeşit sürprizler yaşarken iç dünyanızla, kendinizle de kavga edeceksiniz. Bu kavgaya bir an önce son vermelisiniz çünkü yakın çevre ilişkinizi de kendi kendinizle yaptığınız bu savaş zedeleyebilecek. Yakınlarınızın sağlığı ile ilgili konularda çok hassassınız ve onlara neredeyse çıkışıyorsunuz. Bu hafta bunu yapmamalısınız. İyilik yapmaya çalışırken onlara zarar verebilir, kötülük yapabilirsiniz.  Yakın çevrenizden insanların sağlığına, kendi ruh sağlığınıza dikkat ederseniz sizi harika bir hafta bekliyor.

Bolluk, bereket, aşk dolu bir hafta diliyorum.

Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat