Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

1,006
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, haftaya aile ve ev alanlarınıza, iş ve ev dengelerinizi ayarlamaya dönük olarak başlıyorsunuz. Aileniz veya ebeveynlerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul ederken, özellikle gayrimenkul ve yuva alanlarınızla ilgili kararlarınızı veya önemli adımlarınızı bu haftaya denk getirmemek gerektiğini de unutmayın. 


Merkür rötarının son dönemini yaşayacağımız hafta boyunca, dikkatsizlikler ve aksiliklerle de bir yandan uğraşmanız gerekebilir. Bu hafta kontrolcü olmak, herhangi bir konuya yön vermeye çalışmak, iplerin sizin elinizde olmasını istemek doğru olmaz. Duygusal ve zihinsel olarak bilhassa çarşambaya kadar hassasiyetler göstermeniz olası. 

Bu hafta pazartesi 11:30'a kadar, Çarşamba günü ise 14:15'e kadar önemli iş ve görüşmelerinizi planlamayın. 

Çarşamba 14:15'ten itibaren dikkatiniz ilişkiler ve aşk hayatınıza odaklanıyor. Çarşamba ve perşembe günleri tutku ile hareket etme, fevri tepkiler verme, partnerinizle inatlaşma, kendi bildiğinizi dayatma etkileriniz yoğun olacak. 

Haftanın ikinci yarısı cuma akşamına kadar duygusal ilişkiler açısından sizden kaynaklı sorun çıkarmaya eğilimli olmanız, küçük bir meseleyi bile büyütmenize neden olabilir, dikkatli olun. Cuma günü aksilik ve şansızlıklara açık bir gün. Bu hafta cuma gününü daha çok rutin konularla geçirmeye gayret edin. Önemli adımları bugüne planlamayın. 

Hafta sonu Ay'ın Boğa burcuna geçmesiyle iştahınıza dikkat etmeniz doğru olur. Diyet yapıyorsanız veya kilo kontrolü içindeyseniz beslenme düzeninize önem vermek gerekmekte. Hafta sonunu fiziksel olarak da kendinizi zorlamadan ve daha çok dinlenerek geçirmek sizin için uygun olacak. 

Sevgili Yay burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat