Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

1,209
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Geçtiğimiz Pazar günü Mars Yay burcuna yerleşti. Hem çekiciliğinizi artırdı hem de sizi biraz agresif yapmaya başladı. Dikkatli olmalısınız. Kariyer yaşamınızı da aile yaşamınızı da riske atıyor olabilirsiniz. Bütün hafta sakin ve dingin kalmaya çalışın. Çünkü bu hafta gökyüzündeki açılar çok güzel. Bu açılardan yararlanmaya çalışmalısınız. Yararlanabilmek için de sakin kalmalısınız. 

Hafta ortasında Plüton ile yöneticiniz Jüpiter arasında harika bir açı var. Bu açı size hem yeni kariyer firsatları hem de aynı zamanda para getirecek. Para ile ilişkinizde de köklü değişiklikler yaratacak. Başınıza ne gelirse gelsin bu durumu çok seveceksiniz. Hafta sonunda bir de Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulmasının size hediyesi ise yeni bir mülk ya da aile kurmak. Mülk sahibi olabilirsiniz, yeni bir şey satın alabilirsiniz ya da bir aile kurabilirsiniz. Her koşulda bunları zorunluluktan yapıyor olacaksınız. Ancak zamanla yaptığınız şeyi de seveceksiniz. Bu yenilik aynı zaman da size bereket de getirecek. Değerlendirebilenler için güzel bir hafta. 

Güzel bir hafta diliyorum. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat