Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

670
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi artık Balık burcunun son derecelerinde ilerlemeye başladı. Bu da birtakım konuların sonlandığını, netleştiğini bize gösteriyor. 

Pazartesi günü Venüs, Balık burcunda Kiron ile beraber hareket edecek. İç dünyanızda özellikle ilişkilerle ilgili sizi yaralayan birtakım konular varsa, bunlar tekrar gündeme gelebilir ve bunları şifalandıracağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Aileniz veya aile gibi gördüğünüz insanlarla birlikte hareket ederek bu konuları çözerseniz daha rahat edeceksiniz. 

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Aileniz veya aile gibi gördüğünüz insanlarla diplomasi yoluyla ilişkilerinizi düzelteceğiniz ve isteklerinizi alacağınız bir gündesiniz. 

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor. Özellikle ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yaşamdan çok keyif alacaksınız. Kendinizi aşırı flörtöz hissediyorsunuz. İlişkiler yoluyla içinizdeki çocuğu ortaya çıkabilirsiniz. Aşk, ilişkiler, flört konuları sık sık gündeme gelecektir. Tekliflere açıksınız. Merkür'ün Koç burcuna geçmesi ile beraber fikirlerinizi net bir şekilde insanlarla paylaşabileceksiniz. İstediğiniz konuları dile getirerek, konuşarak, anlatarak elde edebilir, başarı yakalayabilirsiniz. Bu haftadan itibaren hayattan keyif almaya başlayacak, oyunlar oynayacak ve içinizdeki çocuğu ortaya çıkaracaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat