Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,158
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükselen burcu Yay olanlar, 


Geçtiğimiz haftalarda Satürn burcunuza yerleşmişti. Yılı burada geçirecek Satürn ilişkilerinize, para durumunuza, hayata bakışınıza ve görünüşünüze büyük bir ciddiyet katmaya başlamıştı. Ancak bununla beraber büyük engeller de yaratmaya başladı. 

Mars bir süredir Başak burcunda yol alıyor. Kariyeriniz ile ilgili daha hızlı davranmanız gereken bir dönem devam ediyor. Perşembe gününden itibaren Venüs de bu alana yerleşiyor. Kariyeriniz ile ilgili alanda yöneticilerinizle daha iyi anlaşmaya başlayacak, hedeflerinizin daha hoşunuza gidecek nitelikte olmaya başlaması ile başarıyı daha kolay yakalayabileceksiniz.

Ancak Satürn ile Venüs arasındaki sert açı beklentilerinizi düşürmezseniz yöneticilerinizden alacağınız tepki ya da sizin tepkileriniz nedeniyle iş hayatınızı ve görevlerinizi riske sokabilir.

Bu hafta dikkatiniz kariyerinizde olmalı ve tepkilerinizi iyi kontrol etmelisiniz. Bu hafta aşırı baskı altında veya çok stresli olabilirsiniz fakat bunları kontrol altında tutmalı, tepkilerinizde dikkatli olmalısınız.

Neptün ile Mars arasındaki sert açı iş hayatınızın yanı sıra ev hayatınızı da etkiliyor. Bu hafta ev ve iş hayatınız arasında dengeleri iyi kuramazsanız hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Gelecek hafta yeni ay ile birlikte yeni dostluklar kazanabileceksiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat