Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

811
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,


Bu hafta iletişim konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Maddi konularda dikkatli olmanız gerekiyor ve kariyerinizle ilgili bir yenilik yapmanız gerekiyorsa bu anlamda dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Çünkü bu dönemde birden fazla alanda gerileme yaşanacak.

Salı gününden itibaren Merkür Kova burcunda gerileyerek hem tanıtım hem de reklam yapma, sunum yapma çalışmalarınıza ket vuracak; hem de eğer yeni bir iletişim aracı satın almak niyetindeyseniz yanlış kararlar vermenize neden olacak. Alacağınız iletişim aracını uzun zamandır istiyorsanız bile kısa süre bozulacağını aklınızda tutmalısınız.

Cumartesi günü itibaren Merkür gerilemesi Oğlak burcunda devam edecek ve bu kez maddi konularda yanlış karalar almanıza neden olacak, üstelik özgüveninizde düşüşler hissedeceksiniz. Maddi konularda önemli ve büyük karalar vermeniz gerekiyorsa bu haftadan itibaren gelecek 3 hafta boyunca bunu yapmamalısınız. 3 haftadan sonra dilediğiniz kararları verebilirsiniz.

Bu hafta her konuda dikkatli olmanız gereken bir hafta. Özellikle kariyerle ilişkili şanslı döneminizin Jüpiter gerilemesi ile birlikte sona ereceğini de unutmamalısınız. Yani kariyerinizle ilgili yapacağınız her şeyde şansınızı kendiniz yaratmalısınız.

Güzel,mutlu, bolluk, bereket dolu bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat