Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

883
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, pazartesi günü gerçekleşecek dolunay; bilinçaltınız, sezgileriniz, üstünü kapattığınız konularda sizi yüzleşmeye zorlayabilir. Korkularınız ve kaçtıklarınızla bir araya gelmek zorunda kalabilirsiniz. 


Dolunay, bilinçaltınızı ve sezgilerinizi havalandırırken, bu süreçte ilginç rüyalar yaşanabilir. Pazartesi ve salı günleri sakin ve sizi zorlamayacak aktiviteler içinde olmaya mümkün olduğunca dikkat edin. 

Dolunay günleri ve takip eden bir gün sonrası beklemede kalmak önemlidir. Dolunay süreçleri duygusal ve fiziksel olarak enerjimizin yükselmesine ve duygularımızla hareket etmemize neden olur. 

Bu hafta pazartesi ve salı günleri daha çok beklemede kalmak bu nedenle önemli diyebilirim. Her durumda salı günü saat 14:13'e kadar yeni başlangıçlardan uzak durun. Ele alacağınız konuları 14:13'ten itibaren planlamaya gayret edin. 

Çarşamba günü bireysel konularınız, kişisel alanlarınız öne çıkarken duygusal ani kararlara geçmeniz, beklenmedik adımlar atmanız olası olacak. 

Perşembe günü genel olarak ikili ilişkilerinize dikkat etmekte fayda var. Çevrenize karşı toleranslarınızın düştüğü perşembe günü ilk buluşma, partneriniz ile önemli bir konuşma yapmak veya uzun vadeli bir konuyu ele almak açısından enerjiler destekli değil, dikkatli olun. 

Cuma günü satış ve pazarlama, tanıtım ve görüşme alanlarında başarılı etkiler var. Sorumluluklarınıza dönük hareket ederken, maddi alanlarda aileniz veya önem verdiğiniz kişilere destek vermeniz gerekebilir. 

Bu hafta genel olarak maddi konularda dengeli olmaya özen gösterin. Beklenmendik harcamalar veya plansız para işleri sizi sıkıntıya sokabilir. 

Cuma gününden itibaren karşı burcunuza geçecek olan Venüs yaklaşık 3 haftalık dönemde iş hayatınızda ortaklı konularda destekli olmanıza, proje çalışmalarında başarı elde etmenizde rol oynayacak. Duygusal olarak ise daha hassas ve ilişkilere dönük olacaksınız. Bekarsanız yeni bir ilişki söz konusu olabilir. 

Cumartesi günü konuşmalarınıza dikkat edin. Yakın çevreniz veya partnerinizle diyaloglarınızda sözleriniz beklemediğiniz yerlere çekilebilir ki düşünmeden konuşmamaya ve ifade şeklinize özen göstermeye çalışın. 

Sevgili Yay burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat