Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,172
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar,


Bu hafta aile, para, aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Mars, Uranüs, Plüton, Satürn, Neptün; hepsi birden birbiri ile kavga halinde ve dolayısıyla hayatınızdaki olaylar da birbiri ile kavga ediyor ve üstünüze geliyor gibi hissettirecek. Hafta sonuna kadar durum böyle. Kendinizi iyi hissetmeyeceksiniz çünkü iyimserliğe yatkın bir burçsunuz. Sorunlarla nasıl baş edeceğinizi bilemeyeceksiniz çünkü Satürn burcunuzda yol alıyor. Sizi karamsarlaştırıyor. Hem özgüveninizi eksiltiyor hem de çeşitli engeller yaratıyor. Bu hafta sadece sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum. Olaylar üstünüze gelse bile değişime razı ve gönüllü olun. Ayrılıkların ardında aslında aydınlık sakladığını unutmayın. 

Cumartesi gününden gökyüzü aydınlamaya başlayacak. Bu da ruhunuza etki edecek. Tekrar iyimser ve pozitif ruh haline geçiş yapacaksınız çünkü Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak. Önce ailenizle ilişkilerinizi iyileştireceksiniz, ardından önümüzdeki haftalarda onların sımsıcak yakınlığı ile rahatlayacaksınız. Bu hafta hayatın size neler öğrettiğine dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Bolluk, bereket, aşk dolu güzel günler diliyorum. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat