Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

836
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, bu hafta duygusal ilişkileriniz adına hareketli zamanlarınız var. Öncelikle perşembeye kadar olan dönemde, ilişkiniz, partnerinizle ilgili konularda ani ve sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Karar vermekte zorlanabilir veya gelişmeler karşısından ne yöne gideceğinizi bulmakta sıkıntınız olabilir. Tepkisel ve savunmaya dönük olacağınız etkiler, diyaloglarda yanlış anlaşılmalara yatkınlık vermekte. Bu nedenle öncelikle durumu tam anlamadan herhangi bir konuşma yapmayın, karar verip adım atmayın. 

Yay burcu bu hafta

Gelişmeleri izleyerek yol çizmek çok daha doğru olacak. Bu hafta yeni bir beraberliğe başlamak, beklemediğiniz bir teklifle karşılaşmanız, bir ilişki veya arkadaşlıkla ilgili koşulların aniden yön değiştirmesi söz konusu olabilecek. 

Perşembeden itibaren iş yemekleri veya toplantılar açısından takviminiz hız kazanabilir. İş bağlantıları, yeni kontaklarla tanışmak, öylesine gittiğiniz bir yerde önemli bir bağlantı kurmak size beklemediğiniz alanlardan süprizlere açık bir hafta vaat etmekte. 

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay nedeniyle duygusal alanlar ve kariyerinizle ilgili konularda Cumayı başlangıçlar yapmadan, daha çok rutin işlerle geçirmeye çalışın. 

Sevgili Yay burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat