Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

1,256
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükselen burcu Yay olanlar,

Pazartesi günü Mars ve Ay buluşuyorlar. Akrep burcunda bu buluşmanın sonucunda hemen herkes birbiriyle kavga ederken, siz kendinizle kavga ediyor olacaksınız. Kendinize kızıyor, kendinizi suçluyor olacaksınız. Özellikle yakınlarınızın sağlığı ilgili ilişkili konularında kendinizi suçlayacaksınız. 

Cuma günü mali konularda temkinli olmanız gereken bir gün. Plüton'la Ay buluşması partnerinizle ilişkili para problemlerinizi yeniden gündeme getirecek. Eğer böyle bir sorun yoksa, varsa çocuklarınızla ilgili problemleriniz gündeme gelecek ve bu sorunları çözebilmek adına onlarla para ilişkinizi değiştirme kararı alacaksınız. Ancak kararınızı uygulamakta acele etmeyin. Yakınlarınızdan biri pazar günü yolunuza çıkacak ve sizinle bu konuyu konuşacak, yeni bir çözüm önerisinde bulunacak. Üstelik bir de müjde verecek. Pazar günü bütün düğüm çözümlenmiş olacak sevgili Yaylar.

Bütün hafta boyunca evinizle ilgili bir düşünüzü gerçekleştirme şansıda bulacaksınız. Çünkü Güneş ve Neptün Balık burcunda bir araya gelecekler. Bir hayalinizi gerçekleştirirken, evinizin daha huzurlu, size daha dingin bir enerji verecek hale gelmesini sağlayacaksınız. Daha fazla zevk alacaksınız evde olmaktan.

Bolluk, bereket, huzur dolu günler sizinle olsun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat