Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,066
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, hafta başı burcunuzda ilerleyecek Ay, sizi hareketli ve dikkat çekici kılacak enerjilerde tutacak. Bu süreçte yurtdışı bağlantıları, eğitim, sosyal alanlar açısından daha tempolu etkileriniz var. Hafta başı neşeli ve hayata dönük olacaksınız. Seyahatler ve yolculuk planları açısından da aktif bir hafta olacak.

Çarşamba ve perşembe günleri ise maddi alanlar, parasal konular sizin adınıza önem kazanıyor. Bu hafta gelir gider dengenizi ayarlamak, harcamalarınızda dengeli olmak, satın alma ve alışverişler konusunda mantıklı davranmak sizin adınıza doğru olur. 

Perşembe günü lüks satın almalar, yeni başlangıçlar adına enerjiler destekleyici değil. Cuma günü ise daha çok iletişime ve çevrenizle olan diyaloglara dönük olacağınız enerjiler, haberleşme trafiğinizi arttırırken, kısa yolculuk planları açısından da hafta sonu destekleyici. 

Bu hafta kendinizi ifade ederken dikkatli olmak, alışverişlerde planlı davranmak, gelir gider dengenizi iyi ayarlamak, sabit olmaktan ziyade hareket gerektiren aktif konularda yapmanız gerekenleri toparlamak adına uygun bir hafta diyebilirim. Duygusal konularda ise partnerinizle iletişime dikkat edin. 

Sevgili Yay burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat