Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

1,212
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi, stelyum devam ediyor. Güneş, Merkür, Venüs, Neptün ve "yaralı şifacı" Kiron Balık burcunda. Özellikle eviniz, aileniz ile ilgili bazı gelişmeler olabilir. Evde çok fazla vakit geçirmek isteyebilir, evinizi güzelleştirmek adına adımlar atabilirsiniz. Huzuru iç dünyanızda yaşayacağınız bir dönemdesiniz ve iç dünyanızda bazı olayları akışına, oluruna bırakıyorsunuz. Fakat Balık burcundaki stelyuma Mars'ın zorlayıcı bir açısı mevcut. Kişisel hedefleriniz doğrultusunda sorumluluk alarak eyleme geçmek adına girişimlerde bulunuyorsunuz ve bu da iç dünyanızda akışa bırakmak istediğiniz haliniz ile bir çatışma yaratıyor. Bir anlamda huzurunuzu bozuyor. 

Bunun astrolojideki çözümü, iki enerjiyi bir araya getirmek Oğlak burcu temasında mevcuttur. Böyle bir çatışmayı hissettiğiniz an konuyu büyütmek yerine hemen sorumluluk almalı ve sorunu çözmelisiniz. Bu da sizin büyümeniz, ilerlemeniz adına önemli bir fırsat olacaktır. Böylece hem kendi özgür iradenizle istekleriniz doğrultusunda girişimler yapabileceksiniz hem de eviniz, aileniz, aile gibi gördüğünüz yakınlarınız veya büyüklerinizden destekler görebileceksiniz. Akrep burcundaki Jüpiter'in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Sorunları çözmek için adım atar, çözüm üretirseniz geri planda yetişemediğiniz konularda şanslar, fırsatlar yakalayacak; yardımsever, büyük ve güçlü insanlardan destekler ve yardımlar göreceksiniz. 

2 Mart Cuma günü Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle kariyeriniz, toplum önündeki sorumluluklarınız adına bazı farkındalıklar yaşayacaksınız. Bazı sonlanmalar veya stresli gergin anlar meydana gelebilir. Bu konularda size verilmiş mesajı çok iyi anladığınız takdirde hem kariyeriniz ile ilgili güzel gelişmeler olacak hem de iç dünyanızda kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat