Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

875
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, bu hafta iş ve mesleki konularda dikkatli olmanız gereken bir hafta söz konusu. Bilhassa perşembe gününe kadar olan bölümde çalışma alanlarında sorumluluklarınız artarken, işlerinizde daha yoğun efor göstermeniz beklenebilir. Sağlığınız açısından boğaz enfeksiyonlarına eğilimli olacaksınız ki bu hafta gribal enfeksiyonlara daha fazla dikkat etmelisiniz. Çalışmıyorsanız, günlük rutininiz de yaptığınız işler fazlalaşabilir. Bu nedenle planlı olmaya özen gösterin. Haftanın diğer bir etkisi de enerjilerin sizi sabit tutacak olması. Değişim bu hafta hoşunuza gitmeyecektir. Kendinizi güvende hissetmek, karışık işlerden rahatsız olmanız, ele aldıklarınızda netlik arayışı ana tema diyebilirim. 


Bu hafta burç değiştirerek ev ve gayrimenkul alanlarınıza geçecek olan Venüs, evle ilgili değişiklikler yapma isteğinizi artırabilir. Kendinizi evinizde ve aileniz ile daha güvenli ve iyi hissedeceğiniz bu süreçte, ev toplantıları, evde olma isteğiniz öne çıkacak. Evinizde kendinizi daha güvenli ve rahat hissetmeniz nedeniyle sosyal konuları, arkadaş görüşmelerini daha çok yaşam alanınızdan uzaklaşmadan yaşamak isteyebilirsiniz. Duygusal olarak ise hassasiyetleriniz artarken, ilişkilerde romantizm yaşama arzunuzda belirginleşecek. 

Sevgili Yay burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat