Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

950
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 

Bu haftaya kendinizle ilgilenerek girmek, yeni kararlar almak veya aldığınız kararları gözden geçirmek için kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz. Ortaklaşa işlerden gelirleriniz var ise onları değerlendirerek başlayabilirsiniz. Sizde insanlara bilgi yaymak ve kolektif hizmet etmek düşüncesi hakim. Her şeyden haberi olan ve dünya görüşü, hayat görüşü çok iyi olan bir Yay olarak insanların da bu pencereden bakmasını sağlamak ve olayları doğru analiz etmelerine örnek olmak istiyorsunuz. 

Haftanın ortalarına doğru yeni alternatif iş konuları önünüze serilebilir ve farklı kazanç yolları araştırmaya başlayabilirsiniz. Bu konuda büyük bir değişim ve dönüşüm içerisine girmek isteyebilirsiniz.

28 Nisan Perşembe günü başlayacak ve 3 hafta sürecek Merkür retrosu sizi birtakım angarya işlerle oyalayacak ve günlük rutinlerinizi tekrar düzenlemek zorunda kalacaksınız. Aşk hayatınızda yine Merkür tarafından yönetiliyorsunuz. Bu konuda da dikkatli olmanızda, yanlış anlaşılmalara açık olduğunuzu bilmenizde fayda var sevgili Yaylar. Karşı tarafın da kendine göre sorunları ve stresleri olabilir; biraz anlayış ve biraz da sabır gerektirebilir. Haftanın sonunda yakın arkadaşlarınızla birlikte keyifli ve güzel vakit geçirebileceksiniz. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat