Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

1,036
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Sürpriz gelişmelerle, sürpriz haberler alarak başlıyorsunuz yeni haftaya. Ay - Uranüs üçgen açısı sizi özellikle aşk ve flörtler yönünden etkiliyor. Çocuk bekleyen Yaylar için güzel bir haber gelebilir bu hafta. 

Venüs bu hafta burç değiştirerek İkizler burcuna geçiş yapıyor. Sevdiğiniz kişi kendisine daha fazla özen gösterecek. Sanatsal zevkleri ve estetik değerleri artıyor. Sizinle daha ılıman ve daha uyumlu. Bu da sizi olumlu yönden etkiliyor. Yalnız Mars ve Venüs'ün karşıt açıda olacaklarını unutmamak lazım. Sizin hobileriniz ve keyif aldığınız şeyler onun ilgisini çekmiyor olabilir. Orta noktada buluşmayı öğrenmeniz gerekmekte. 

Bu hafta Merkür de retrosunu tamamladı ve düz harekete geçti. Sağlık konularında daha rahat ilerleme sağlarken günlük rutin işlerinizi daha rahat organize edebilecek ve evcil hayvanlarınız varsa sizi daha az üzdüklerine her konuda şahitlik edeceksiniz. 

Mars bir süredir sizin burcunuzda geri hareket ediyordu. Artık Akrep burcunda devam ediyor bu geri harekete. Ay - Mars kare açısı hafta sonu devreye girecek. Ailenizle ilgili gizli kalmış bir konu, üstünü kapattığınız, yastık altı yaptığınız bir mevzu sizi tekrardan üzebilir. Buna dikkat edin.

Sevgiyle kalın, kendinize iyi bakın...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat