Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,215
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Oldukça enteresan bir haftadasınız. Bir dolunay gerçekleşecek pazartesi günü ve cumaya kadar etkili olacak. Bu dolunay sizi yeni bir kariyer planı getirecek. Süre gelen kariyer hedeflerinizden birinden vazgeçmek durumda kalabilirsiniz ya da şimdiye kadarki emeklerinizin sonucu almak yerine kariyerinize veda edip yeni bir plana geçiş yapabilirsiniz. Her  koşulda kazanacağınız bir süreçtesiniz. 

Yöneticiniz Jüpiter yine aynı alanda her ne kadar geri gidiyor olsa da Kuzey ay düğümüyle buluşma halinde. Bu buluşma Jüpiter'in getirilerini ikiye katlayacak. Geçmişten bu yana planladığınız, kendinizi şansız bulduğunuz, bir türlü gerçekleştiremediğiniz ne varsa bu hafta boyunca onu gerçekleştiriyor olacaksınız.

Ancak partnerinizle aranızdaki para problemlerini de bu hafta zirve yapıyor. Buna dikkat etmeniz gerekiyor. Hiç kimseyle çok fazla para alışverişinde bulunmamanız gereken bir haftadasınız. Yaratıcı projeleriniz için çok fazla harcama yapmamanız; hatta malla mülkle ilişkinizi değiştirmeniz, yenilemeniz gereken bir haftadasınız. Aynı zamanda aşk hayatında yeni değişikliklere ihtiyacınız var. Bütün bunları başaracağınız bir haftadasınız.

Bolluk, bereket ve huzur dolu günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat