Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

972
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, hafta başı kariyer ve iş alanlarınıza dönük olan zihniniz, işle ilgili konularda planlı ve organize olmanızı sağlarken, sizi önde ve aktif kılacak. Detaylanması gereken konularda ayrıntılara hakim olabileceksiniz. Pazartesi ve salı günleri enerjiler sizi duygusallıktan uzak tutarak ve daha çok maddi alanlar ve kariyer konularına odaklayacak.  

Yay burcu bu hafta

Çarşamba günü gerçekleşecek olan Yeni Ay, hedefleriniz ve sosyal alanlarınız adına yeni gelişmelere açık olacağınız etkiler veriyor. Kişisel hedefleriniz, işinizle ilgili konularda yeni durumlar gelişebilir veya siz kendinizi yenilemek ve düzeltmek istediklerinizi artık aktive etmek adına daha cesur hareketlerde bulunabilirsiniz. Tam Yeni Ay günleri yeni başlangıçlar ve önemli adımlar destek bulmaz. Bu nedenle bu hafta başlatmanız gereken durumları çarşamba gününe almayın ve harekete geçmek için perşembeyi bekleyin. 

Burcunuzda transiti devam eden Mars, sizi mücadeleci etkiler içinde tutuyor. Objektif olmalı ve kararlar alırken meseleleri kendi açınızdan değil her yönden değerlendirmelisiniz. Cuma akşam saatlerinden itibaren burç değiştirecek olan Ay, hafta sonu boyunca sezgilerinizi yükseltirken, sizi duygusal ve zihinsel olarak içe çekerek, kendi alanlarınızda kalma istediğinizi arttıracaktır. Bu nedenle hafta sonu yoğun ve yorucu programlardan uzak durmak faydanıza olur. 

Sevgili Yay burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat