Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

1,843
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar,

Zorlukları olsa da çok destekleyici bir haftadasınız. Gezegenler çoğunlukla yanınızda yer alacak. Satürn ve Mars bir süredir burcunuzda yol alıyor ve her iki gezegenin de bu hafta olumlu desteğini göreceksiniz. Satürn ile Uranüs arasındaki olumlu açı yeni bir aşka başlamanızı sağlayacak. Üstelik son derece yüksek bir güven ihtiyacındasınız. Bu güveni yeni sevgiliniz size sunuyor olacak. 

22 Mart 2016 Salı gününden itibaren iletişimi güçlü bir insanla tanışacaksınız. Bu tanışıklığa dikkat etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda Mars'ın 23 Mart 2016 Çarşamba günü gerçekleşecek dolunay Ay tutulması ile ilişkisi hayatınıza ayrı bir güzellik katıyor. Bir dostunuz sizden uzaklara doğru yola çıkacak. Onun gidişine sevineceksiniz çünkü o çok doğru bir amaç için yollarda olacak. Belki de ortak bir amacınız var ve bu amacınızı ayrı ayrı yerlerde ama ortak bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Bu haftanın güzel bir başka haberi de şu: Plüton ile Jüpiter arasında pozitif bir açı var. Para ve kariyer ilişkinizde çok güzel gelişmeler bekleyebileceğiniz bir haftadasınız. Hem kazandığınız paranın miktarı artacak, hem de geleceğe dönük yükselişinizle ilgili garantiler alıyor olacaksınız. Değerlendirebilirseniz, çok güzel bir hafta. 

Herkese sağlık, mutluluk, bolluk, bereket ve aşk dolu günler diliyorum. 
Şimdilik hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat