Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 2016'da sağlık alanında nelere dikkat etmeli?

638
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 2016'da sağlık alanında nelere dikkat etmeli?

2016 boyunca sizin veya aile büyüklerinizin, aile fertlerinizin sağlık durumları nedeniyle hastane konularında deneyimlere açık olacaksınız. Öncelikle sağlığınız açısından iyi haber bu sene beslenme düzeni oturtmaya, sağlıklı beslenmeye ve kilo sorununuz varsa kilo vermeye eğilimli bir yıl söz konusu. Doğru program ve spor ile bu sene vermek istediğiniz kilolar açısından disiplinli olabilmeniz söz konusu.

Öte yandan bu yıl sağlıkta hassas olacağınız alanlar, başta üreme organları, böbrek ve idrar yolları, hemoroit eğilimi, bağırsaklar olarak sıralanabilir. Özellikle üreme organları enfeksiyonları konusunda hayli hassas olacaksınız. Hatta bu alanlarda önceden başlayan kist, ödem ve benzeri durumları bu sene cerrahi müdahale ile çözme gerekliliği de yaşanabilir. Cerrahi müdahaleler açısından yılın ilk yarısı özellikle bahar aylarında riskleriniz yüksek. 

Nisan ve Mayıs aylarında, 17 Nisan'da başlayacak Mars gerilemesi aile büyüklerinizin sağlına dikkat etmesi gerektiğini vurguluyor, zira ani gelişmeler yaşanabilir. 

Yaz aylarında cilt enfeksiyonlarına, mikrobik göz enfeksiyon veya nezlesine karşı tedbirli olun ve yıl boyunca böbrek ve idrar yolları iltihap riskine karşılık bol su tüketin ve hijyeninize dikkat edin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat