Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 2016'da neler yaşayacak?

4,442
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 2016'da neler yaşayacak?

2016 yılı Yayların hareketli, yoğun ve kararlar alacakları, kendilerini yenileme, farklı yeteneklerini anlama, kariyer ve iş alanlarında değişimler yaşayabilecekleri etkiler barındırmakta. Yay burçları bu sene sorumlulukları açısından kendilerini yorgun ve yükleri artmış hissedecekler. Daha önce ilgilenmediğiniz alanlar bu sene çözmeniz veya içinde olmanız gereken durumlara dönüşebilir. 

Aile ile ilgili sorumluluklar artarken, 2016 yılında dikkatiniz ve aktiviteleriniz iç alanlara, eve, yaşam alanlarınıza yoğunlaşabilir. Bu konu istek dışında biraz da mecburiyetten olabileceği gibi yapınıza ters düşen sabit olma, hareketten uzaklaşmak duygusal olarak sizi zorlayabilir. Yılın ilk yarısı zihinsel gerginliklerin artabileceği gibi kendinizi kısıtlanmış hissedebilir, gelişmeler hep sizin dışınızda oluyor gibi algılayabilirsiniz. 

Bu yıl durum, sorun ya da sorumluluklarınızla kaçmadan yüzleşmeniz, ele alacaklarınızı bir düzen içinde yürütmeniz önemli olacak. Zira siz kaçtıkça yapılması gerekenler sizi kovalayacak, ilerlemenizi veya sonuç almanızı net şekilde engelleyecek.

Bu yıl genel olarak objektif olmalı, abartmadan ve olduğu gibi kabul ederek hayatınıza devam etmeye gayret etmelisiniz. Şartları zorlamak, ilişkilerde gerginliklere kendinizi kaptırmak yüklerinizi arttırmaktan başka bir işe yaramayaca. 2016 yılının sizin adınıza en önemli teması objektiflik ve deneyimlerinizi içselleştirme.

Yılın ilk yarısı kişisel gelişim, eğitimler, akademik çalışmalar, kurs ve seminerler, hayata bakışınızı hatta inançlarınızı tekrar düzenlemek ve ufkunuzu genişletmek adına fırsatlar sunacak. Yılın ikinci yarısı ise kariyerinize odaklanmak, çalışmıyorsanız bile statünüzü, bilinirliğinizi arttırmak, bir projenin, ekibin önemli bir parçası olmak söz konusu. İş alanlarınızda terfi, yükselme veya önemli bilgiler edinme, kendinizi geliştirme adına Eylül'den itibaren oldukça şanslı olacaksınız. Maddi açıdan birikime yönelmeye, kendinizi güvende hissetmeye, düzene girmeye sizi yatkın tutacak enerjiler, kazanç ve birikimler açısından yılın ikinci yarısında sizi şanslı kılacak. 

Duygusal alanlarda kendi dengelerinizi bulmak önemli. 2016 yılında başkalarıyla ne yaşadığınız kadar, ilişkiden ne beklediğiniz, aldığınız deneyimler, ilişkileri ele alış biçiminize de odaklanacaksınız. Bu yıl sizin için farkına varma, idrakınızı büyütme ve geliştirme senesi olabilir. Kişisel gelişim açısından son derece faydalı bir yıl geçirirken, bu alanda kendinize yapacağınız yatırım özellikle yılın ikinci yarısı başarılarınızı daha kalıcı ve uzun vadeli hale getirmenizi sağlayabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat