Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

786
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, bu hafta gerçekleşecek dolunay, sizin adınıza eğitim, yabancılarla ilgili işler, sonuç beklediğiniz hukuki konular, yazım ve yayıncılık alanlarında yoğun bir hafta geçirmenize olanak sağlayabilir. Bir süredir planladığınız bir yurtdışı gezisi tekrar gündeminize gelirken, işiyle ilgili önemli bir konuda artık karar verme durumuna geçebilirsiniz. 


Bu hafta kariyer alanlarında tempo ve organizasyon gerektiren iş ve konuları daha çok cuma gününe almaya çalışın. Hafta başı perşembeye kadar olan dönemde duygularınızla mantığınız arasında gelgitlere açık olacağınız etkiler nedeniyle önemli kararları hayata geçirmek adına çok aceleci davranamamaya çalışmalısınız. Bu hafta evle ilgili teknik sorunlar, tesisat işleri ve benzeri konularla da uğraşmanız gerekebilir. Birden fazla konuyla muhtemelen aynı anda uğraşmanız söz konusu olurken, dağınık olan dikkatiniz işleri toparlamakta sizi zorlayabilir. Cumadan itibaren düzelecek bu etkiler, hafta sonu açısından daha planlı ve organize olmanızı sağlayacak. 

Bu hafta aşk alanınızda duygularınızı abartma, karşı tarafın davranış ve sözlerine takılma eğilimleriniz ilişkinizde sakin olmanın önemli olduğunu göstermekte. 

Sevgili Yay burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat