Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

796
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, bu hafta yakın çevreniz, kardeşler, çevrenizle olan her türlü iletişim ve kontaklarınız, kısa seyahatler gündeminizi meşgul edebilir. Öncelikle hafta başından itibaren etkin olacak Merkür gerilemesi, gezegenin tam olarak rötara geçeceği çarşambadan itibaren yaklaşık 3 haftalık süreçte, çevrenizle olan kontaklarınızda dikkatli olmanız gerekliliğini vurgulamakta. Bu hafta iletişimde kesintiler ve aksilikler yaşayabilirsiniz. Cep telefonu, bilgisayar gibi yeni bir teknolojik aletin alımı destekli değil. Benzer şekilde araba alım satımlarını da mümkünse bu haftaya denk getirmeyin. Arızalar ile uğraşabileceğiniz için ufak çaplı krizler yaşayabilirsiniz. 


Bu hafta duygusal konular başta olmak üzere, beklemek ve kararları hayata geçirmeden üzerinde bir kez daha düşünmek gerekmekte. İş alanlarınızda üstlerinizle, yöneticilerinizle olan ilişkilere de hafta boyunca dikkat etmek gerekmekte. Yazılı ve sözlü ifadelerinizi kontrol etmeden veya üzerine düşünmeden karşı tarafa iletmemeye çalışın. Hafta boyunca mümkün olduğu kadar sakin ortamlarda bulunmaya, sizi zorlamayan strese sokmayan kişilerle olmaya gayret etmek doğru olacaktır. 

Sevgili Yay burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat