Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 19 - 25 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

901
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 19 - 25 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar, 


Hafta genelinde Satürn'ün burcunuzdaki hareketi ve diğer göstergeler ile ilişkisi çok baskın olacağı için dönüşmek, değişmek, olduğunuz alanlar ile ilgili yenilikler yapmak istiyor olabilirsiniz. 

Özellikle profesyonel hayatta bulunan Yay burçları için gerçekten düşündürücü bir hafta olacağını söyleyebiliriz. Size bu dönemdeki tavsiyemiz verdiğiniz emeklere sahip çıkmanız. Bir yerde uzun soluklu çalışıyorsanız yenilik yapmaya hazırlanırken dikkatli olun. Yenilik yapmak isterken kendinizi yanlış bir şeyin içine atmayın. 

Hafta genelinde Satürn - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı özellikle göz önündeki Yay burçlarında kafa karışıklığına yol açabilir. Yaratıcılığınız ile ilgili başka alan arayışına girebilirsiniz.

Hafta sonu Güneş'in Akrep burcuna geçişi ile birlikte rahatlayabilir ve duyarlılığınız artabilir. 

Bu hafta emeklerinize sahip çıkmanız, fikirlerinizde değişiklik yaparken tavırlarınızı kontrol etmeniz gereken bir haftadasınız. Dikkatinizi iyi yönetmeniz gerekiyor.

Satün - Uranüs ilişkisi nedeniyle yaşadığınız ilişki hakkında alacağınız kararları ve yapacağınız konuşmaları ertelemenizde fayda var. Konuşmalar beklemediğiniz tartışmalara dönebilir.

Burcunuzun yakınlarında hareket eden Satürn nedeniyle, dönüşmek isterken değişimin sancılarını yüreğinizde hissedeceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat