Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

1,198
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükselen burcu Yay olanlar,

Çarşamba günü Kova burcunuza yerleşen Güneş yakın çevrenizde bir canlılık meydana getirecek. İletişim araçlarınızı yenilemek isteyeceksiniz ya da yakınlarda bulunan dostlarla bir araya gelmek isteyeceksiniz.

Çeşitli organizasyonlar gerçekleştireceksiniz. Reklam ve tanıtım programınızı yenileyeceksiniz, tamamen orijinal bir programın size daha fazla kazandırdığını keşfedeceksiniz.

Cumartesi bir dolunay gerçekleşiyor dostluğunuz Aslan burcunda. Bu dolunayın etkisi çarşamba günü başlayacak. Dolunay size yeni seyahatler ve yeni bir eğitim olanağı sunacak. Bunu değerlendirebilirseniz yurtdışına, yurtdışında herhangi bir kente gitme şansı bulabilirsiniz.

Adınızı tüm dünyaya duyurma şansı bulabilirsiniz ya da hayat görüşünüzü değiştirecek yeni bir felsefeye sahip olabilirsiniz. Uzun suredir bunlardan herhangi birini yapmak istiyorsanız dolunay size onu yapabilmek için size bir fırsat niteliğinde olacak. Ancak dolunay sırasında Merkür ve Plüton arasında kavuşma açısı var. Bu kavuşum Merkür geri gittiği içi negatif etkileyecek. Çok ani bir şekilde söylenen cümleler ya da sözler, verilen sözlerin yerine gelmemesi gibi nedenlerle geri dönüşü olmayan büyük değişikler ortaya çıkacak. Bu değişiklik sizin para ve mali konular ilişkilerinizi değiştirecek.

Büyük paralar kaybedebilir, büyük bir gelirden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Buna ek olarak özgüven sorunları yaşayabilirsiniz. Bütün bunlarda çok dikkatli olmanız gerekiyor çünkü Merkür geri gidiyor.

Sağlıklı, keyifli bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat