Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,131
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, hafta başı çalışma hayatınız ve mesleki konularda gerçekleşecek yeni ay, sizi iş teklifleri veya işinizle ilgili gelişmelerle karşılaştırabilir. Ancak karşı burcunuzda Salı günü rötara başlayacak Merkür, yeni bir işe başlamak, projeyi aktive etmeyi desteklemiyor. Merkür rötarı aynı zamanda eşiniz veya partnerinizle alakalı konuları da tetikleyecek. 

Eşinizle ilgili bir süredir beklettiğiniz bir konuyu, duyguyu açıklamanız, aniden aktive etmeniz söz konusu. Ayrıca eşinizin veya partnerinizin beklediği bir haber veya önceden başlayan iş konusu gündeminizi meşgul edebilir. Eskiden görüştüğünüz bir sevgili veya ilişkiniz olan biri yeniden sizi aramaya iletişim kurmaya çalışmaya başlayabilir. 

Bu hafta enerjiler başlangıçları desteklemiyor. Hafta başı gerçekleşecek Merkür rötarının yanı sıra, ayın pazartesi ve Çarşamba günleri açısız olması ile Perşembe gününe kadar etkiler iç gerginliklere, karamsar olmaya, ele aldıklarınızda sonuç almakta zorlanmaya neden olabilir. Bu hafta rutin işlere yönelmek daha doğru olacak. Önemli ve sonuçları uzun vadeye yayılacak konular içinse beklemek gerekmekte. 

Perşembe günü Güneş karşı burcunuza geçiyor ve yaklaşık bir aylık döngüde burada kalacak. Öncelikle proje bazlı işlerde, ortaklı konularınızda liderlik etmek, çevrenizi yönlendirmek adına güzel etkileriniz var. Eşinizle veya partnerinizle ilişkiniz renklenecek. Birbirinizi daha fazla görmek isteyebilir, geçireceğiniz zaman aralıklarında hareket halinde olmak, seyahate çıkmak, seyahat planları yapmak isteyeceksiniz. Partnerinizle yolculuk yapmak adına Cumadan itibaren güzel ve destekleyici etkileriniz var. 

Bu hafta sağlık açısından boğaz bölgenize dikkat edin. Boğaz enfeksiyonları ve franjit açısından hassas olacaksınız. Öte yandan iştahınızı kontrol etmekte zorlanacağınız bir hafta olacak ki, karbonhidrat tüketiminden uzak kalmaya çalışmak, şekerli yiyecekleri çok az kullanmak, haftayı kilo almış olarak kapatmamanız açısından önemli.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat