Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 16 - 22 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

919
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 16 - 22 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar,

Çarşambadan cumartesi gününe kadar aile içi ilişkiler ne yazık ki hayal kırıklığına dönüşebilir. Bu süreçte onlarla tartışmalardan, sorun çözmeye çalışmaktan uzak durmalısınız. Cumartesi gününden itibaren bütün problemler kendiliğinden çözülecek. Ancak cumartesi gününe kadar sabretmez, çözüm için acele ederseniz problemler iki katı üstünüze gelebilir. Bu dönemde size düşen tek şey evdeki günlük işlerinizle ilgilenmek ve dinlenmede kalmak. 

Cuma gününden itibaren Merkür burcunuza yerleşiyor. Kendinizi daha zeki, daha canlı ve daha hareketli hissedeceksiniz ve başkalarını da zekanız ile etkileyeceksiniz. Pazar günü de Güneş burcunuza yerleştirdikten sonra artık dinlenmeyi bir kenara bırakıp daha fazla ön planda olmak isteyeceksiniz. Canlılığınızla başkalarını da canlandıracaksınız. 

Hafta sonundan itibaren bütün ilişkilerinize yeniden hareketlenmeler başlayabilir. Bu dönem aynı zamanda dış görünüşünüz ile ilgili yenilik yapma döneminiz. Daha fazla okumaya, öğrenmeye, bilgiye yöneleceğiniz hafta boyunca, aynı zamanda giyiminize de ekstra özen göstereceksiniz. 

Başkalarının dikkatini çekmek için görünüşünüzde ufak tefek ve çok özel yenilikler planlayabilirsiniz. Bu dönem hayal kırıklıklarının yanı sıra canlandırıcı etkiler de olacak. Bunu iyi değerlendirmenizi öneririm. 

Güzelliklerle, aşk ve yenilikle dolu bir hafta dilerim. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat