Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

502
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar, 


Venüs, çarşamba günü Kova burcuna yerleşecek ve yakın çevrenizle iletişiminizi güçlendirecek. Hem kardeşlerinizle hem de komşularınızla daha fazla görüşecek, birlikte bir şeyler yapmaktan daha fazla zevk alacaksınız. Eğer yalnızsanız yakın çevrenizden bir insan çarşamba gününden itibaren dikkatinizi çekebilir ve onunla yavaş yavaş aşk yaşamaya başlayabilir, en azından flört edebilirsiniz. 

Cuma günü Güneş Balık burcuna geçiş yapıyor. Evinize, ailenize cuma gününden itibaren çok daha fazla zaman ayıracaksınız. Evde olmak sizi adeta canlandıracak, kendinizi daha sağlıklı hissetmenizi sağlayacak. Kendinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz, okuma ritüelinize daha fazla vakit verebileceksiniz. Gelecek hafta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisini çarşamba gününden itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Bu dolunay görevlerinizle, sorumluluklarınızla ilgili yeni bir tamamlanma sürecini başlatacak.

Çalışma hayatınıza bir noktada son vermek, emekli olmak veya yeni bir kariyer planı yapmak isteyebilirsiniz. Şimdiye kadar süregelen sorumluluklarınızı tamamlayıp bitirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta çarşambadan itibaren önce düşünceler gelecek, daha sonra bunları eyleme dönüştürebileceksiniz. Hem şanslı hem de bir miktar hayalkırıklıkları içeren bir hafta. Ailenizin sizin emekliliğiniz ya da iş hayatınıza nokta koymanız konusunda desteğini alamayabilirsiniz ama ne olursa olsun yöneticileriniz sizin yanınızda yer alacak.

Güzel, keyifli, bolluk, bereket dolu günler diliyorum. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat