Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 15 - 21 Mayıs 2017 haftası neler yaşayacak?

775
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 15 - 21 Mayıs 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 

Bu hafta Merkür burç değiştirerek Boğa burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu dönemde iş hayatınızda, iş koşullarınızda birtakım değişiklikler olabilir. Çalışma ile ilgili iş konularında beklediğiniz haberler varsa, bu dönemde onlara ulaşabilirsiniz veya uzun zamandır aklınızda olan birtakım projeleriniz varsa, bunları hayata geçirebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz diyebiliriz. 

Bu hafta Venüs hızlanarak Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda çok şanslısınız. Yeni gelişmeler olabilir. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 

Bu hafta Uranüs ve Satürn arasında güzel bir etkileşim var.  Geçmiş dönemde hayatınız ile ilgili bazı oluşumlar içerisindeydiniz, zorlanmalar yaşıyor, yeni bir hayat kurmaya çalışıyordunuz. Bu konularla ilgili geçmişten gelen birtakım sorumluluklar varsa, atladığınız birtakım konular varsa, bunları yerine getirdiğiniz, çok iyi disipline olduğunuz takdirde özgürleşeceksiniz. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda ani gelişmeler olabilir. Hayattan daha fazla keyif alacaksınız. Kendinizi çok daha rahat bir şekilde ifade edebilmeye başlayacaksınız. Şanslı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Unutmamanız gereken en önemli şey, geçmişten gelen sorumluluklarınızı halletmiş olmanız. 

Pazartesi ve salı günü Ay, Oğlak burcunda. Parasal ve maddi konularda birtakım güzel gelişmeler olabilir. 

Çarşamba ve perşembe günleri Ay, Kova burcunda olacak. Yakın çevre iletişiminiz yükselecek, bir trafik artışı söz konusu.

Hafta sonu Ay, Balık burcunda. İç dünyanızda kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. Aileniz ve aile büyüklerinizle beraber güzel ve hoş vakitler geçirebilirsiniz. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat