Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

846
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, 


Kısa bir süre önce burcunuza geçen Merkür sizi önünüzdeki orta vadeli dönem boyunca iletişime, ticari konulara, haberleşmeye dönük olacak, özellikle çevrenizle görüşmelere ve iletişime açık olacaksınız. Bu süreç aşk ve ilişkiler açısından da sizi daha yoğun ve aktif kılarken, hareketli günler geçirebilirsiniz. Bu hafta çarşambaya kadar olan dönemde sosyal alanlarınıza dönüksünüz. Arkadaşlarınızla görüşme, dostlardan destek alma adına faal bir dönem. 

Çarşamba günü sabah 8.40 ile akşam 17.50 arasında açısız ilerleyecek olan Ay, yeni başlangıçlar yapmamak gerektiğini vurguluyor. Bugünü daha çok rutin işlerle geçirmeye bakın zira Ay bu pozisyonda iken başlatacağınız işlerde sonrasında sonuç almanız oldukça zor olabilir. 

Perşembe gününden itibaren bu hafta boyunca gelir gider dengelerinize dikkatinizi verebilirsiniz. Parasal konularda plan yapmak, giderlerinizi tekrar gözden geçirmek adına haftanın ikinci yarısı destekleneceksiniz. 

Bu hafta maddi konularda acele kararlar almayın, satın almalarınızda daha dikkatli olun ve planlı davranmaya çalışın. Ticari önemli adımlarda ise yatırım dengelerinizi iyi ayarlamak orta vadeli süreçte faydasını göreceğiniz etkiler barındırmakta. Duygusal alanlarda ise durumları fazla büyütmeden ele almak önemli olacak. 

Sizi bir süredir sıkan ya da artık rutine girdiğinizi inandığınız bir ilişkiniz varsa bu hafta beraberlikleriniz adına ani adımlar atmaya daha yakın olacaksınız. 

Sevgili Yay burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat