Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 14 - 20 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

1,529
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 14 - 20 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar,

Burcunuzda yol alan Satürn nedeniyle, başkaları üzerinde, özellikle yakınlarınız üzerinde baskıcı bir tutum sergilemeye başladınız. Bu hafta özellikle pazartesi ve salı günleri bu baskı biraz daha artıyor. Kendinizi tutmalı ve çok kontrolcü davranmamalısınız. Çünkü çarşamba ve perşembe günlerinizi etkileyecek olan Plüton ve Jüpiter arasındaki harika açı yöneticiniz Jüpiter olduğu için sizi iki kat etkileyecek ve para durumunuzu olumlu anlamda baştan değiştirecek. Bu alanda çabalarınız varsa, çalışıyorsanız ve kariyerinizle ilgili özel beklentileriniz varsa bunların hepsi, tüm dilekleriniz bir bir gerçekleşecek. Bu anlamda 14 - 20 Mart haftasında çarşamba ve perşembe günlerine dikkat edin. 

Cuma günü özel bir açı gerçekleşiyor. Ay, Aslan burcuna yerleşiyor. Burcunuza yol alan Mars ile yine aşk alanında yol alan Uranüs ile çok güzel bir açı yapıyor. Aşk ile ilgili beklentileriniz bir anda sürpriz bir şekilde gerçekleşebilir. Yurtdışına gitmek, seyahat etmek ya da tanınmak istiyorsanız bu anlamda da özel fırsatlar çıkabilir. 

Pazar günü Güneş Koç burcuna yerleşiyor ve aşk alanınızı bir kere daha canlandıracak. Bundan böyle bir ay boyunca odağınız aşk olacak. Çocuğunuz varsa onlarla ilgili olumlu beklentileriniz de gerçekleşecek. Eğer yaratıcı projlelerde de yer almak istiyorsanız bu haftadan itibaren bu alanda da şans bulacaksınız. 

Sağlıklı, bolluk ve bereket dolu güzel bir hafta geçirmeniz dileklerimle, şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat