Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,498
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar,

Mali konularda çok şanslı olacağınız bir haftadasınız. Merkür, Venüs ve Neptün arasındaki olumlu açı yeni bir mülk sahibi olmanızı sağlayabilir ya da tam hayal ettiğiniz gibi, su kenarında, göl kenarında, deniz kenarında bir eve sahip olmanızı sağlayabilir. Kiralayabilirsiniz, satın alabilirsiniz, bütün bu güzellikler içinde kendinizi çok daha iyi ve olumlu hissedeceksiniz. Adeta karanlıktan çıkıp aydınlığa doğru yol alıyormuş gibi hissedeceksiniz. 

Güzel bir hafta ama bu olumlu açının etkisi hafta ortasına kadar sürüyor. Hafta ortasından itibaren maalesef gökyüzünde hava kararıyor olacak. Size bunun yansıması şöyle olacak: Maddi konularda şımarıkça davranırsanız, gereksiz sözler verirseniz ya da düşünmeden bazı evraklara imza atarsanız partneriniz ya da çocuklarınızla aranızda çözülmez problemler oluşabilir. Belki de sizin için doğru bir partner değil. Belki de çocuklarınızın fikri yanlış, sizinki doğru. Bu anlamda kendinize öncelik vermeniz gereken bir haftadasınız. Kendinize odaklanmanız gerekiyor. Evinizle, mülkünüzle, aşk yaşamınızla ilgilenin. Bu sayede gelecek haftaları çok da verimli geçireceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat